Bu yıl ilki düzenlenecek olan Acı Fest Chili & Chill 13 – 15 Ekim tarihlerinde KüçükÇiftlik Park’ta gerçekleşecek. Festival ” Gastronominin En Acı Hali ” sloganıyla dsm group tarafından gerçekleştiriliyor. Festival biletleri dsmticket.com adresinden satışa sunuluyor. Acı Fest Chili & Chill ‘ de katılımcıları dünyaca ünlü şeflerle workshoplar, tadımlar, konserler ve eğlenceli etkinlikler bekliyor.

Festivalde cesur olmayanların tadına bakamayacağı efsane acılı lezzetler, barbekü alanında yeni mangal lezzetlerini tadacaklar. Üstelik Balkan kırmızısı Gypsy müziği eşliğinde. Köfteden sosisliye kadar sokak lezzetlerine doyacaksınız, biberle pişirme tekniklerini öğreneceksiniz, et pişirme tekniklerini, sosları, doğru bıçak kullanma tekniklerini öğrenebileceksiniz. Tohum ekme fidan atölyesine veya baharat kullanım atölyesine katılabilirsiniz. Ya da cesaretiniz varsa, süper güçleriniz de olmalı belkide acı biber yeme yarışmasına katılabilirsiniz.

Acı Fest Chili & Chill 13-15 Ekim’de KüçükÇiftlik Park’ta!

Fıstıklı lahmacundan acılı dondurmaya bir çok farklı lezzet bu festivalde sizleri bekliyor. Dikkatli olmalısınız çünkü bu festivalde dokunmanız yanmanıza yetecek zehir zıkkım biberler var, yemekler gaz maskesiyle pişiyor. Bizden söylemesi.

Acı Fest Chili & Chill’ de dondurulmuş gıdalar, hormonlu et, antibiyotikli tavuk, hormonlu meyve sebze yok. Acı Fest Chili & Chill organik ürünleri bizzat üreticisinden satın alabileceğiniz, yerel ve küçük işletmelerin doğal ve organik ürünlerine ulaşabileceğiniz bir festival.

CEVAP VER

Lütfen yorum yapın
Lütfen isminizi buraya yazınız