Aldatıldıktan Sonra 25 Kilo Veren Muhteşem Kadın

0
Aldatıldıktan Sonra 25 Kilo Veren Muhteşem Kadın

Muhteşem kadın dedik ama 25 kilo verdiği için değil, her koşulda hayatına, sağlığına sahip çıkmayı bildiği için. Şimdi sağlıklı yaşamak istemesi için ille de aldatılması mı lazım? diyenler olacak. Vardır çünkü böyle insanlar belkide başaramayacakları durumlar için kulplar takmayı, ne var yani ?, böyle de olurmuş ! demek için bu tarz hikayeleri bekleyenler. Neyse uzatmayalım. Sizde etrafınızdan duymuşsunuz böyle hikayeleri. Şimdi Shanai Martin ‘in hikayesini anlatalım. Shanai Unilad ‘a verdiği röpörtajda şöyle diyor;

“Erkek arkadaşımla 3 yıl boyunca birlikteydik, sonradan onun beni aldattığını başka bir şehirde tanıştığı kızla buluşma planları yaptığını öğrendim. Kalbim paramparça olmuştu. 

4 gün sonra birlikte Tayland’a gidecektik. Arkadaş olarak yine gittik ve ben atlatmak için elimden geleni yaptım. Babamın intiharından sonra zaten psikolojik rahatsızlıklarla baş etmeye çalışıyorum. İştahım gitti ama çok daha aktif bir insan haline geldim. İşe yürüyereke gitmeye başladım.”

Aldatıldıktan Sonra 25 Kilo Veren Muhteşem Kadın

“Şimdi ondan 10 kat daha iyi biriyle birlikteyim ve kendimi çok iyi hissediyorum.”

Shanai erkek arkadaşı onu aldattıktan sonra tekrar kazanması gereken şeyleri olduğunu düşündü. Bu tabiki onu aldatan erkek arkadaşı değil, özgüveni ve sağlığıydı. Bunun için tam anlamıyla savaştı ve 9 ay sonra istediği noktadaydı. Kendi hikayesini Twitter ‘dan paylaştı.

Aldatıldıktan Sonra 25 Kilo Veren Muhteşem Kadın

Shanai bu paylaşımına 118.000 beğeni ve 13.000 paylaşım aldı. Binlerce kişi yorumlarıyla destek oldu. Ayrıca Shanai yaşadığı bu kötü tecrübe sayesinde diğer kadınlara mesaj veriyor.  Çok kiloluyken sıfır özgüvenim vardı, şimdi kendimle ilgili özgüvenli hissetmek hala zor ama eskisine göre çok daha iyiyim ve çok daha sağlıklıyım.Başka kızlara tavsiyem şu, o kalbinizi kırdığında dünyanın sonu gibi geliyor ama siz başınızı dik tutun ve unutmayın bu acı geçicidir. Size öyle gelmese de 6 ay sonra bir bakacaksınız ve ne kadar mutsuzluk yaşadığınıza güleceksiniz. Bana inanın!”

 

CEVAP VER

Lütfen yorum yapın
Lütfen isminizi buraya yazınız