Erkeklerin Moda Hataları

0

Kadınların moda aşkı başkadır lakin erkeklerin bir başka. Artık erkeklerde en az kadınlar kadar modayı, yenilikleri takip ediyor kişisel bakımlarına özen gösteriyor. Bu durumu taktir etmiyor değiliz ama bazen yok artık dedirten durumlarla karşılaşabiliyoruz.Şimdi bir okuyuverin ve asla yapmayın.

b0a7fc8_o1. İnanın beyaz çorap faslına hiç girmek istemezdim ama durumun vahameti ortada.

hfhjhv2. On kilometre öteden fark edilmeyi şıklık sananlar var siz sanmayın. Parlak kumaşları kesinlikle kullanmayın.

huknk3. Bırakın dekolteyi kadınlar versin. Tişörtlerinizde derin V’ lere hiç gerek yok inanın veya gömleğinizin düğmelerini göbek deliğinize kadar açmayın. Hele istenmeyen tüyleriniz varsa.

nncvxlnlcx4. Bence en kötüsü zincir kolye ve yüzük takıyor olmanız. Bu arkadaşları medeni cesaretlerinden dolayı tebrik ediyorum ama bu kadar cesur olmanın lüzumu yok.

cüzdan5. Kocaman cüzdanlardan vazgeçin ve onları arka cebinizde taşımayın.

öööccccncnc6. Loaferlerinize uygun çoraplar giymelisiniz. Tarz görüntünüz dışarıdan görünen çoraplarla tam tersi bir etki yaratabilir.

 

vkhk7. Şortlarınızı bizde beğeniyoruz fakat mini boyda olmak zorunda değilller.

dar ponti

8. Çok dar pantolonları giymeyin elbette boru paça kullanabilirsiniz ama daracık olmamalı keza hoş bir algı oluşturmuyor.

gööö9. Aynalı gözlüklere itirazımız yok hatta kocaman olmalarınıda görmezden gelebiliriz fakat her kombininize uymuyor bilginize.

 

 

 

 

 

CEVAP VER

Lütfen yorum yapın
Lütfen isminizi buraya yazınız