Saçınızı Yıpratmadan Şekil Verecek 7 Ürün

0
saçı yıpratmadan şekil veren ürünler

Her zaman güçlü, sağlıklı, ışıldayan saçlar istenir biliriz fakat saçlarımıza uyguladığımız fön, boyama, sprey, köpük kalıntıları derken destek görmeden bunun gerçekleşmesi imkansızdır. Ne tuhaftır ki saçlarımıza bakım yapmak için aldığımız bir çok ürünün saçları ağırlaştırıp, yağlı bir görünüme sebep olduğundan pek de verim alamayabiliyoruz. Bizde saçlarınıza yağlı bir görünüm vermeden, ağırlaştırmadan kendiliğinden saçlarınızı şekillendirmenize yardımcı olacak 7 ürünü seçtik.

saçınızı yıpratmadan şekil veren ürünler

1. Moroccan Oil Light Treatment Oil, 100 ml, 169TL

Moroccan Oil tedavi amaçlı kullanabileceğiniz bir ürün. Saçlarınızı iyileştirir, şekillendirir, ve korumaya alır. Saçın kurumasını ve şekil almasını kolaylaştırır. Her kullanımdan sonra saçlarınız beslenir, daha parlak ve daha pürüzsüz bir görünüm kazanır.

saçı yıpratmadan şekil veren ürünler

 

2. Kerastase Mousse Bouffante, 60TL

Kerastase Mousse Bouffante bukleli saçlar için harika sonuçlar yaratıyor. Saçlarınıza yıpratmadan hacim kazandırır ve besler. Bir çok hacim veren ürün ve saç kreminde olduğundan farklı olarak kerastase saçınızı sertleştirmeden hacim kazandırır.

saçı yıpratmadan şekil veren ürünler

 

3. John Frieda Frizz Ease Nourishing Oil Elixir, 42.99TL

Uygun fiyatı ve bir çok mağazada yapılan satışı ile kolaylıkla bulabileceğiniz bir ürün. Saçların kabarmasını önler ve nemlendirir. Kalın saç telleri üzerinde bile kolaylıkla etki gösterir. Hafif ve besleyici yapısı ile saçlardaki kabarmayı engelliyor, yağlı görünüm oluşturmadan yumuşaklık ve parlaklık kazandırıyor.

saçı yıpratmadan şekil veren ürünler

 

4. David Mallett Hair Serum, 204TL

Hafif fakat oldukça konsantre bir ürün. İçerisindeki fındık yağı, ylang ylang yağı ve tatlı badem yağı ile saçlarınızı besler ve korur.

saçı yıpratmadan şekil veren ürünler

 

5. Bumble & Bumble Don’t Blow It, 89.90TL

Acil durumlarda kurtarıcınız olabilecek bir ürün. Çabuk şekillendirme yapabilirsiniz. Hacimli bir doku elde etmek ve saçtaki yıpranmış görüntüyü önlemek için rahatlıkla kullanabileceğiniz bir ürün. Saçın dokusunu güzelleştirir ve yumuşatır. Bumble & Bumble ürünlerini Sephora’dan satın alabilirsiniz.

saçı yıpratmadan şekil veren ürünler

 

6. Phyto Phytolisse Ultra-Glossing Finishing Serum, 105TL

saçı yıpratmadan şekil veren ürünler

 

7. Wella Professionals Velvet Amplifier Smoothening Styling Primer, 54TL

Bir türlü kontrol altına alamadığınız asi saçlarınız var ise bu ürün sizin için en ideali. Saçlarınızı uzun süre hacimli tutmak, buklelerinizi sabitlemek için bu ürünü kullanabilirsiniz.

 

 

CEVAP VER

Lütfen yorum yapın
Lütfen isminizi buraya yazınız