En Özel Sevgililer Günü Süprizleri

0

Sevgilimizi, eşimizi, nişanlımızı mutlu etmek için elbette özel bir gün beklemiyoruz, ama her gün süprizlere boğamıyoruz sevgililerimizi. Bu yüzden Sevgililer Günü mükemmel bir fırsat. Bizde sizler için en özel sevgililer günü süprizlerini derledik.

sevgililer günü süprizleri romantik akşam yemeği1.Romantik Akşam Yemeği

Romantik bir akşam yemeği yiyebilirsiniz. Bunu dışarıda bir mekanda veya evinizde de yapabilirsiniz. Ama romantizm esintilerini unutmayın. Mumlar, çiçekler, romantik slow bir müzikle muhteşem bir akşam geçirebilirsiniz. Belkide sevgililer günü süprizleri arasında en romantiği baş başa yediğiniz akşam yemeğidir.

sevgililer günü süprizleri notlar hazırlayın

2.Küçük Notlar Bırakın

Sevgililer Günü Süprizleri asla notsuz olmaz. Sabah uyandığı andan itibaren banyosuna, notebookuna, kapısına, arabasına, ofisine vs. bırakacağınız küçük notlarla onu ne kadar sevdiğinizi ve önemsediğinizi anlatabilirsiniz.

3.Bilboardlara Aşkınızı Yazın

Sevgililer günü süprizleri arasında en orjinal bulduklarımdan; Sevgilinizin evine veya iş yerine yakın bir bilboard kiralayabilirsiniz, belki fotoğrafınızı belki duymaktan hoşlandığı sözcükleri yazabilirsiniz. Aşkınızı ona gösterdiğiniz gibi başkalarına da anlatıyor olmanız emin olun sevgilinizin gururunu okşayacaktır.süpriz gül yaprakları

4.Güller Dökün Yollarına

Akşam evine yorgun, bitkin gelen sevgilinizi gül yapraklarının üzerinde yürütün. Sevgililer günü süprizleri dendiğinde ilk akla gelen gülen yaprakları oluyor. Etrafa birkaç mum iliştirmeyi unutmayın. Emin olun havanız birden değişecektir.

sevgililer günü kurabiyesi

5.Kurabiyenize Aşkınızı Katın

Üzerinde sizin, sevgilinizin, şirin sözcüklerinizin yazılı olduğu kurabiyeler, makaronlar hazırlayabilirsiniz. En sevdiğiniz filmi izlerken veya sevdiğiniz oyunları oynarken yiyebilrsiniz.

sevgilier günü sürprizi helikopter turu6.Helikopterle Boğaz Turu

Boğazın ve İstanbul’ un muhteşem güzelliklerini bu özel günde özel bir şekilde gezip görebilirsiniz.
spa masajı sürprizi7.Spa Masajıyla Gevşeyin

Belkide çok yoğun çalışıyorsunuz ve çok yorgunsunuz. Eşinize bir spa masajı hediye edebilir ve birlikte dinlenebilirsiniz. Sevgililer günü süprizlerinin en dinlendirici olan önerisi.

puzzle sürprizi

8.Puzzle Sürprizi

En sevdiğiniz fotoğrafınızı puzzle yaptırabilir ve birlikte aşk dolu bulmacanızı güzel bir şarap eşliğinde çözebilirsiniz. Sevgililer günü süprizlerinin en heyecanlı önerisi.

sevgililer günü yastığı9.Kullandığı Eşyalarda Sizde Olun

Kahvesini içtiği fincanında, yastığında, anahtarlığında sizde olun. Özel tasarımlar yaptırabilirsiniz veya kendi fotoğraflarınızla süsleyebilirsiniz.

10.Aşk Kitabı

Onun için bir aşk kitabı hazırlayabilirsiniz. İlk tanıştığınız andan itibaren hissettiklerinizi yazıp resim ve fotoğraflarla süsleyebilirsiniz. Özel anlarınızdan bahsediyor olmanız onu çok mutlu edecektir. Sevgililer günü süprizlerinin en göz dolduran hediyesi.

minik dostlar

11.Minik Dostlar Edinin

Belkide sevgiliniz uzun zamandır kedi, köpek veya balık gibi bir arkadaş edinmek istiyor. Sizde sevgililer günü süprizlerinin en dost canlısını gerçekleştirebilirsiniz.Tabiki petshoplardan satın alarak değil sahiplenerek bu sevimli arkadaşlara yuva olabilirsiniz.

12.Radyodan İlan-ı Aşk

Sürekli dinlediği radyo programıyla ona olan aşkınızı anlatabilir ve sizin şarkınızı dinletebilirsiniz. Tabi bunu yapabilmek için önceden bir görüşme yapmanız gerektiğini unutmayın.

13.Teknede Aşk

Onun için bir tekne kiralayın. Gündüz güzel bir Boğaz gezintisi yapıp, akşam ay ışığında romantik bir yemek yiyebilirsiniz ve gönülleri fethedebilirsiniz.

14.Sevdiği Şarkıları Kaydedin

Sevdiği şarkıları bir USB veya CD ya kaydedebilirsiniz. Emin olun emeğinizle birlikte şarkılar daha romantik ve aşk dolu gelecektir. Hatta kapağına en güzel fotoğrafınızı koyabilirsiniz.

her dilde aşk15.Her Dilde Aşk

Aşkınızı bir çok dilde söyleyebilirsiniz. Her dilde seni seviyorum yazan notlar hazırlayabilir veya satın alabilirsiniz.

16.Aşkınızı Örün

El emeğiyle hazırladığınız atkı, bere, eldivenlerle hem vücudunuzu hem içinizi ısıtabilirsiniz. El emeği ile yapılmış en özel sevgililer günü süprizlerinden birisini gerçekleştirmiş olursunuz.

CEVAP VER

Lütfen yorum yapın
Lütfen isminizi buraya yazınız