Gülüşünüz İçin Makyaj: Signal White Now Touch

0
signal white now touch

Gülümsemek iyi bir iletişim kurabilmek için sandığımızdan daha önemli. Karşımızdakinin hakkımızda bir fikir edinmesi sandığınız kadar uzun sürmüyor. yalnızca 30 saniye içinde ilk izleniminizi oluşturmuş oluyorsunuz. Eminim bunu sarı tonlarda bir diş rengiyle gülümseyerek yapmak istemezsiniz. Yalnızca bu değil bazı günler iş ve özel yaşantımızda daha şık daha güzel olmak isteriz. Bu özel günlerde Signal White Now Touch kullanıcı yorumları ve tavsiyelerine göre gönül rahatlığıyla kullanabileceğiniz bir ürün.

Signal White Now Touch güzellik rutininizi değiştirecek. Güzelliğin vazgeçilmez parçası gülüşünüzü mükemmel beyazlık ile tamamlayabilirsiniz. Diş minesine zarar vermeyen yapısı sayesinde günlük kullanıma uygun ve kolay bir kullanım imkanı sunuyor.

signal white now touch

Signal White Now Touch anında beyazlık kaleminin kullanımı oldukça basit. Kullanım öncesinde dişlerinizi kurulamanız gerekiyor. Ürünün kapağını açıp arkasına tıklamalısınız, uçlu kalem gibi düşünebilirsiniz. Üç veya dört kez yeterli olacaktır. Fakat ilk kullanımda bir kaç tık fazladan basmanız gerekiyor. Sonrasında kuru dişlerinize ince bir tabaka halinde ve eşit oranlarda uygulamalısınız. İki katlı bir tabaka halinde sürebilirsiniz. Sonrasında dişlerinizi ıslatmadan yalnızca 1 dakika beklemeniz yeterli. Ürünün kalıcılığı için dilinizin dişlerinizle temasına engel olmalısınız.

Signal White Now Touch etkisini maksimuma çıkarmak için White Now macun ve diş fırçasını kullanmanız tavsiye ediliyor. Bu ürünü 40 uygulamaya kadar kullanabiliyorsunuz. Uygulama sırasında bir hata yaptığınızı düşünürseniz dişlerinizi fırçalamanız yeterli. Signal White Now Touch tavsiye edilen satış fiyatı 54,90 TL.

 

CEVAP VER

Lütfen yorum yapın
Lütfen isminizi buraya yazınız